#10 Dzień po dniu … 15 minutowa rozmowa o tym jak prowadzić blog

Dzisiaj DZIEŃ #10/30. Wtorek zaczynam mentoringiem z Darkiem. Dziś byłam u lekarza i dostałam kolejny antybiotyk tym razem krople do oczu na zapalenie spojówek. Piszę ten wpis z opóźnieniem w czwartek, więc wiem już dziś, ze te krople wyłączyły mnie z działania na praktycznie 3 kolejne dni.

Po powrocie od lekarza zajęłam się działaniami i wykonałam:

  • nagrałam wideo na nowy wpis i zrobiłam ten wpis z wideo – Po co Ci odpowiednie zdjęcie profilowe? Wideo musiałam zmontować, do czego użyłam programu CAMTASIA. Swoją drogą jeśli chcesz nauczyć się montować wideo w tym programie to zamierzam zrobić na ten temat kurs więc możesz zapisać się na listę chętnych tutaj wypełnij formularz:

  • na YT pod wideo dałam link do wpisu z kursem
  • gdy wpis był gotowy wysłałam mailing dodając tego maila do kolejki maili AUTOMATION w Getresponse
  • we wpisie na dole jest formularz stworzony we wtyczce CONTACT FORM 7 – BEZPŁATNA 15 MINUTOWA ROZMOWA
    bezplatna 15 minutowa rozmowajak robić blog
  • po wypełnieniu formularza osoba otrzymuje email z linkiem do ankiety, którą też musiałam wykonać
    ankieta jak robić strone jak prowadzic blog
  • po wypełnieniu ankiety umawiam się na 15 minutową rozmowę z tą osobą odpowiadając na jedno pytanie dotyczące stworzenia lub prowadzenia strony/bloga

No i po wykonaniu tego wzięłam krople. I po tych kroplach zmuliło mnie bardzo. Poszłam spać. Nie mogłam patrzeć na komputer. Na światło. Tak też było nazajutrz czyli w środę, gdzie również niewiele zrobiłam i dopiero w czwartek popołudniu jakoś się zebrałam i coś podziałałam i dlatego piszę ten wpis z opóźnieniem w czwartek.

….MARZENIE #10 udział w WYZWANIE 90 dni 🙂 dojrzewam do tego… uważam, że chłopaki zbudowali fantastyczną społeczność. Myślę, że gdy zakończę mentoring to wtedy dołączę do społeczności Wyzwanie 90 dni. Zawsze przyda się jakiś obszar życia poprawić. To jest niekończąca się praca. Więc udział w tym wyzwaniu zawsze będzie na czasie tak myślę.

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *