#11 Dzień po dniu … konsultacje z Klientka – rozmowa z księgową o tym jak zacząć eBiznes

Dzisiaj DZIEŃ #11/30. Krople na oczy z antybiotykiem podziałały na mnie tak, że spałam prawie cały dzień. Wstałam ok 9:00  poczytałam, zjadłam coś, porobiłam coś. ale po drugim zakrapianiu o 12:00 znowu mnie totalnie osłabiło. Nie mogłam patrzeć na komputer. Na światło. Poszłam spać. Wstałam ok 17:30. Pamiętałam, że wieczorem mam rozmowę z Klientką oraz…. zlokalizowałam na OLX regał, który idealnie mi się przyda. Zatem wieczór spędziłam na organizowaniu przewiezienia owego regału. A o 20:40 miałam rozmowę z Klientką.

Moja Klientka jest z zawodu księgową. Rozmawiałyśmy o tym, jak może ona wykorzystać swój potencjał w Internecie. Do mnie ciągle spływają pytania od ludzi o tym jak zacząć eBiznes od strony prawnej, księgowej, jak się rozliczać co z firmą, czy można sprzedawać nie mając firmy itd. Powiedziałam Basi o tych pytaniach. I zaplanowałyśmy wstępnie bezpłatny webinar,  na którym Basia odpowie na te nurtujące wiele osób pytania. Jeśli jesteś taką osobą, która chce na ten webinar przyjść to napisz do mnie na KONTAKT.

Poza tą rozmową nic więcej dziś nie zrobiłam.

 

….MARZENIE #11 w zasadzie ono się spełniło 😀 Ja oprócz dużych marzeń, do których spełnienia potrzeba większych zasobów finansowych i czasu, mam też sporo takich małych marzeń. I tym małym był właśnie ten regał z dzisiaj :). Wymarzyłam go sobie ok 3 – 4 dni temu. Stwierdziłam wtedy, że bardzo by mi się przydał regał. No i dokładnie taki dziś znalazłam na OLX 😀 i już go mam w pokoju 🙂 Zatem spełniło się od ręki to marzenie właśnie dzisiaj.

konsultje online jak załozyc firme w ebzinesie

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *