#7 Dzień po dniu … cały dzień PANEL SZKOLENIOWY dla Klienta pod promowanie MLM

Dzisiaj DZIEŃ #7/30.Jest właśnie 01:00 w nocy. Wzięłam antybiotyk i dopiero siadam napisać to podsumowanie.

Dzisiaj miałam cały dzień nasiadówkę przed komputerem z jakimiś drobnymi przerwami na książkę, posiłek czy toaletę.

Zaczęłam o 6:30 monitoringiem z moim Mentorem. skończyliśmy o 8:40

Potem od 10:00 – 11:00 pracowałam nad stroną jednej Klientki, dałam jej kilka info, chwilę rozmowy.

Potem przerwa do 12:30 i od tego momentu praktycznie do teraz siedzę przed kompem. Pochłonął mnie PANEL SZKOLENIOWY, który buduję dla mojego Klienta pod promowanie MLM.

Niestety nie dało się tego panelu przerobić tak jak myślałam początkowo. Musiałam zasięgnąć pomocy z zewnątrz. Pomógł mi  w tym Daniel Tomaszewski, z którym rozpoczynałam w 2014 roku pierwszy swój taki panel z platformą Druga Wypłata.

To własnie ten panel chciałam przerobić na dzisiejsze potrzeby. Okazało się, że jest to niemożliwe. No i sytuacja nie była zbyt kolorowa, gdyż Klient zapłacił mi już za usługę, tymczasem nie byłam w stanie jej wykonać. Zlecenie tego programiście po 1 wiązałoby się z czasem poszukiwania odpowiedniej osoby, a po 2 z ceną znacznie przekraczającą to ile ja dostałam za tą usługę od Klienta swojego.

Musiałabym jeszcze sporo dopłacić, gdybym chciała to zlecić. Zwróciłam się o pomoc do Daniela. Gdy zaczynaliśmy w 2014 roku oboje ledwo co znaliśmy WordPress’a. Dziś 5 lat później Daniel jest niesamowitym specjalistą. Nauczył się programowania, doskonale poznał kod WordPress’a, zna mnóstwo wtyczek, sam umie wtyczki pisać.

No i ja to po prostu mam zawsze szczęście i zawsze spadam na 4 łapy :D. Daniel mi pomógł. W dodatku zrobił to w 2 dni! Dziś testowaliśmy jego pracę. Wszystko działa wyśmienicie. Zrobił tą platformę całkiem od nowa. I co najważniejsze zrobił to w taki sposób, aby można było w przyszłości wszystko przerabiać, a nie tak jak to było z tą pierwszą wersją, której absolutnie nie dało się już w żaden sposób odnowić.

Jeśli szukasz specjalisty od WordPress’a to gorąco polecam Daniela!

Tak więc od 12:30 do ok 17:30 zgrywaliśmy, wgrywaliśmy, sprawdzaliśmy…. później chwilę przerwy ok 1h i potem już ja zaczęłam sprawdzać sama panel oraz wypełniać go treścią. Wszystko już wspaniale działa 🙂

Coś niesamowitego – nowa wersja Drugiej Wypłaty! I to ulepszona ponieważ Daniel dorobił tam funkcjonalności polecania dowolnego artykułu z wykorzystaniem ciasteczek. Ta możliwość będzie bardzo fajna w projektach gdzie buduje się struktury. Ponieważ Lider może pisać artykuły, a wszyscy mogą promować te artykuły własnym linkiem partnerskim i w ten sposób łatwo pozyskiwać ludzi na listy mailingowe do Projektu.

W Drugiej Wypłacie świetnie zbudowaliśmy społeczność korzystając z siły grupy. Teraz ten odnowiony panel to będzie PETARDA! 🙂 Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła go zaprezentować publicznie.

Zatem od ok godziny 19:30 do 01:00 wypełniałam panel treścią. Klient przez ostatnie tygodnie tworzył mnóstwo treści na potrzeby swoich strony przechwytujące. Dziś dorobiłam do nich linki partnerskie i wstawiłam je do panelu. Zarówno Klient, jak i cała jego struktura będą mogli z tego korzystać. Zaczynamy już ostatnią fazę pracy. System powinien ruszyć do końca kwietnia.

No dobra to ja idę spać 😀 chociaż tak się wkręciłam, że siedziałabym jeszcze i dalej dłubała… 😀 ale nie będę przeginać. Bo znowu noc z dniem mi się zamieni jak to już bywało w moim życiu.

 

MARZENIE #7 Przejechać konno Polskę dookoła 😀 jak na dzikim zachodzie 😀 Nie potrafię póki co jeździć konno, ale to się nauczę. Trochę już miałam lekcji. Konie mnie fascynują, W kalendarzu chińskim jestem właśnie Koniem 🙂 Marzy mnie się wziąć konia, laptopa, telefon, kartę kredytową, podstawowe ciuchy i wyruszyć w taką trasę… każdy dzień staje się ciekawą zagadką 🙂 Dlatego też lubiłam jeździć auto stopem. Od 15 roku życia jeździłam po całej Polsce i za granicę. Chętnie znowu wyruszyłabym w taką podróż, gdzie w zasadzie nie wiadomo co się wydarzy, gdzie będę spać i w ogóle 😀 Wycieczka konna dookoła Polski to byłoby coś takiego właśnie 😀 Ahoj przygodo!

hmmmmm … ale będę miała sny fajne chyba …. Dobranoc 🙂

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *