#9 Dzień po dniu … finansowy poniedziałek…. z arkuszem kalkulacyjnym Google

Dzisiaj DZIEŃ #9/30. Lany poniedziałek dla mnie był finansowym poniedziałkiem. Dzisiaj zajęłam się tylko rozliczeniem spółki, bo przez moje złe samopoczucie jeszcze nie miałam zamkniętego marca. Więc najwyższy czas było nadrobić zaległości.

Prowadzę swoje arkusze kalkulacyjne w dokumentach Google. Sama porobiłam sobie tabelki w taki sposób aby obliczało mi VAT, przychody, łączne koszty i wszystko inne co potrzebuję. Warto jest umieć Excella choć w takim podstawowym zakresie jak ja to umiem. Obce mi są jakieś zaawansowane funkcje. Ale w zupełności wystarczają mi podstawowe funkcje działań matematycznych + funkcja „JEŻELI”.

Dzięki tej znajomości samodzielnie tworze sobie swoje tabele z obliczeniami. Myślę, że o tym także zrobię kurs. Nie chodzi o to aby się uczyć całego Excella… z resztą to pewnie byłoby bardzo nudne. Chodzi o to, aby nauczyć się pożytecznych rzeczy i od razu wiedzieć do czego to można wykorzystać i zastosować w swoich działaniach.

I to w zasadzie tyle w temacie dzisiejszych działań.

….MARZENIE #9 rejs największym na świecie wycieczkowym statkiem Harmony of the Seas. Wielkością odpowiada ponad 80 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej. Mierzy 362 metry długości, ma 66 metrów szerokości i 16 pięter. Gotów przyjąć 6 tysięcy pasażerów. Ma blisko 2700 kabin. Statek zatrudnia więcej niż 2300 osób. Podczas rejsu na pewno nie można narzekać na nudę. Macierzystym portem wycieczkowca-giganta jest Barcelona, stamtąd wypływa na Morze Śródziemne. W ofercie są też rejsy po Morzu Karaibskim od 434 euro (ponad 1800 złotych). Większość zaczyna się w Miami. Wycieczki na Harmony of the Seas – w zależności od sezonu, liczby dni, portów i standardu – potrafią kosztować nawet 2500 euro (około 10 tysięcy złotych). Statek jest w użytku od maja 2016 roku. 🙂 Kto chętny na taka wycieczkę?

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *