#1 Dzień po dniu… – czyli jak ja to wszystko robię…. taki trochę biznesowy pamiętnik :) Dziś dzień #1

Ostatnie dwa tygodnie miałam praktycznie poza komputerem. Moje samopoczucie spadało z dnia na dzień, aż w końcu dopadło mnie ostre zapalenie zatok. Obeszło się bez antybiotyku, a to wszystko dzięki temu, że podniosłam swoją odporność. Kiedyś byle katar kończył się anginą na antybiotyku. A dziś totalnie ostre zapalenie zatok pokonałam domowymi sposobami. Ale przyznaję, że tak źle to już nie pamiętam kiedy się czułam. Dopadło mnie na maxa.

OK, ale nie o tym chciałam pisać.

Podczas komputerowego przymusowego detoksu miałam sporo przemyśleń odnośnie mojego e-Biznesu. Wpadłam między innymi na ten pomysł, aby pisać codziennie taki biznesowy pamiętnik o tym co w zasadzie robię w ciągu dnia w tym moim e-Biznesie.

12 tygodniowy ROKA więc …. opalam ten pomysł. Daję sobie na razie 30 dni. Systematyczne wykonywanie czegoś jest za każdym razem olbrzymim wyzwaniem dla mnie. Ja zdecydowanie lepiej wole spontaniczne działania. No ale na spontanie biznesu się nie zbuduje. Stąd też niestety musiałam się już jakiś czas temu zebrać do działania z kalendarzem, systematycznością itd…. Polecam gorąco książkę 12 tygodniowy ROK, gdzie jest extra opisany taki system organizacyjny.

Będę o organizacji robiła nowe kursy, ponieważ bez tego praca nad zbudowaniem czegokolwiek po prostu leży. Niestety albo spontaniczne działania i wieczna niepewność jutra, albo systematyczność, plan, działanie i wtedy zbudować można sobie stabilny fundament. Wtedy można nieco odpuścić i wprowadzić więcej spontaniczności. Ale na początek trzeba przycisnąć.

Zatem ja aby się nie rozleniwić wyznaczam sobie różnego rodzaju właśnie systematyczne działania ponieważ jest to dla mnie coś co muszę i chcę stale trenować. I teraz będę pisała przez te 30 dni ten oto cykl wpisów.

Zatem dzisiaj:

 • dokończyłam treści na stronie do zakładek Tworzenie kursów online oraz Budowanie lejków sprzedażowych
  tworzenie kursow onlone budowanie lejkow spzredazowych baner
 • przerobiłam w końcu wygląd i organizację mojej strony z kursami: zrobiłam menu tematyczne segregując jednocześnie moje kursy,
  Ciekawa jestem jak ten podział kursów na tematycznie pogrupowane się sprawdzi. Jak zaaranżują moi czytelnicy.
  Poprzedni układ menu był taki:

  Nowy układ jest taki:
  nowy układ menu z kusami Joanny SitarzCo o tej zmianie sądzisz? Lepiej czy gorzej? Nie pytam o wygląd tylko o nawigację. Czy nowy układ jest bardziej czytelny dla osoby  odwiedzającej? Jak sądzisz?Poza tą zmianą dodałam jeszcze stopkę i formularz do wypełnienia z pytaniem jakich kursów szuka osoba, która jest na mojej stronie z kursami. Stopka wygląda teraz tak:
  stopka na stronie z kursami wideo Joanny Sitarz
 • na stronie z kursami poprawiłam nazwy kategorii i poustawiałam produkty w odpowiednich kategoriach bo niektóre nie były dobrze ustawione. Taki trochę bałagan wcześniej z tym był.
 • dodałam nowy produkt INNEGO TWÓRCY – właśnie wspomnianą już książkę 12-tygodniowy ROK
 • uruchomiłam BLOG, ten właśnie, który teraz czytasz 🙂 przeniosłam wpisy z jednego WordPress’a na drugiego. Wcześniej wpisy BLOGA były na stronie www.kursy.joannasitarz.pl. Takie przeniesienie się bardzo szybko robi. Niestety większość wpisów mam niewidocznych ponieważ muszę je poprawić. Są one nawet z roku 2015. Dużo nieaktualnych linków tam jest i informacji. Dlatego wyłączyłam je póki ci. Zamierzam je poprawiać sukcesywnie.
 • miałam mieć też spotkanie z jedną Klientką, ale niestety taki kaszel mnie złapał, że nie dałam rady mówić i musiałyśmy przełożyć na inny termin nasze spotkanie.

Poza tym wszystkim poczytałam książkę, porobiłam 100 świadomych oddechów.

Generalnie podsumowuje dzień jako bardzo produktywny i zadowolona jestem z wykonanej pracy. Mam mnóstwo pomysłów o tym co robić dalej.

Nie wszystkie dni mam takie produktywne. Stęskniłam się za swoją pracą, która uwielbiam i to pewnie dlatego dziś taki zryw :D. Jednak trzeba też pamiętać o tym, aby robić coś innego niż praca, nawet jeśli praca jest pasją. Ja zamierzam o ten obszar zadbać nieco bardziej niż dotychczas bo też przeginam często w tej materii.

Wpisy z tej kategorii zamierzam kończyć jakimś swoim marzeniem 😀 … przy okazji AFIRMUJE SIĘ .. a co 😀

Marzenie #1 – samochód Jaguar E-PACE czerwony z brązową tapicerką CUDOOOOO 😀 ależ się będę cieszyć gdy będę go mieć 😀

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *