#3 Dzień po dniu … mało co zrobione, ale mam nowe marzenie :)

Dzisiaj DZIEŃ #3/30 zaczęłam od mentoringu z moim mentorem Darkiem Bogackim o godzinie 6:30. Skończyliśmy ok 8:00 i musiałam iść spać odpocząć. Wstałam o 10:15 ponieważ poszłam na wizytę u lekarza. Na szczęście przychodnię mam po drugiej stronie ulicy. Okazało się, że co prawda zapalenie zatok się skończyło, ale teraz mam ostre zapalenie oskrzeli, dostałam skierowanie do Laryngologa odnośnie zatok, oraz na dodatek zapalenie spojówek jeszcze mam 😀 Dostałam antybiotyk. I po nim miałam totalny spadek formy. Po prostu spałam cały dzień.

Gdy wróciłam od lekarza to coś tam niewiele zrobiłam przez ok 2 h. Potem poszłam spać. Teraz jest 21:58 gdy to piszę. Wstałam tylko zrobić sobie jeść i na chwilę jeszcze do strony swojej siadłam. Generalnie dzisiaj niewiele zrobiłam.

Zatem dziś wykonałam:

 • stworzyłam stronę powitania na swojej stronie z kursami, gdzie wyjaśniłam co to w zasadzie jest za strona. Napisałam krótki tekst.
  jak zarabiać w internecie kursy online
  Joanna Sitarz o sobie zarabianie w Internecie
 • znowu zmieniłam menu 😀 tym razem zrobiłam rozwijalne menu w pierwszej opcji KATEGORIE dodałam tam pookładane tematy
  nowe manu jak zarabiać w internecie strona z kursami
 • zainstalowałam na www.joannasitarz.pl wtyczkę do duplikowania stron i wpisów DUPLICATE PAGE AND POST, aby móc duplikować wpisy z kategorii DZIEŃ PO DNIU, tak aby mieć mniej roboty z tym 🙂
  wtyczka do duplikowania wpisów i stron w wordpress
 • wstawiłam drugiego maila do kolejki maili AUTOMATION o tych wpisach, które właśnie tworzę, te 30 dni DZIEŃ PO DNIU jak wygląda moja praca w Internecie. Tu przeczytaj tego maila. Zwróć uwagę, że jest tam na dole przycisk do jednego z mich kursów. Te przyciski świetnie działają. Dzięki nim mam stale sprzedaż w swoim sklepie. Mówię Ci – kolejka maili to świetna sprawa. Teraz gdy tworze ta globalna kolejkę maili to w ogóle będzie genialne. Każda nowa osoba zapisana na dowolną moją listę dostanie te maile. Stworzę to na rok. Dzięki temu stale będę utrzymywać relację w sposób aromatyczny z moimi subskrybentami, stale jest sprzedaż, a oni stale maja wartościowe treści dostarczane.
  kolejka maili w Getresponse Marketing Automation
 • odpowiedziałam Krystianowi na komentarz do wpisu mojego „Asia…. wcale Cię nie widać na FB… Robisz coś jeszcze w tym Internecie? Czy zrezygnowałaś?” przeczytaj na dole.

 

No i to tyle na ten dzień 🙂 + oczywiście ten wpis, który czytasz 🙂

Zaraz biorę antybiotyk i kładę się spać. Moi Klienci czekają na mnie od 2 tygodni. Ciągle ktoś dopytuje, kiedy możemy się spotkać. Myślałam, że już od jutra zacznę ponownie przeprowadzać dalszy Mentoring i konsultacje, jednak niestety nie jestem w stanie. Na szczęście moi Klienci to rozumieją i życzą mi powrotu do zdrowia.

MARZENIE #3 Dzisiaj gdy się położyłam po tym antybiotyki i robiłam sobie okłady na oczy, to włączyłam sobie na telefonie filmiki, żeby słuchać. Jeden z nich był dość ciekawy pt. Fakty, które współczesna nauka woli ignorować. Mnie takie rzeczy fascynują, ciekawią i przypominają mi o tym, że jest coś więcej, czego do końca nie rozumiemy i że jesteśmy czymś więcej niż tylko to ciało, które mamy. I tam była mowa o miejscu, które zapragnęłam odwiedzić i to będzie moje MARZENIE numer 3 🙂 Miejsce to nazywa się Sacsayhuamán i jest w Peru.

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *