Asia…. wcale Cię nie widać na FB… Robisz coś jeszcze w tym Internecie? Czy zrezygnowałaś?

Stale zauważam, jak wiele osób nie rozumie na czym polega potęga budowania Listy Mailingowej. Mówią mi, że „e-maili nikt już nie czyta”, „nikt się nie zapisuje” i że „to nie działa”. Tymczasem gdybym ja nie miała listy mailingowej to już dawno musiałabym wrócić na etat.

Gdy masz listę mailingową to nie musisz non stop robić marketingu na Facebooku czy gdzieś tam. Możesz sobie odpuścić na jakiś czas, a i tak zarabiasz. Wystarczy pisać odpowiedni mailing – skuteczny email marketing tutaj.

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która też zajmuje się marketingiem w Internecie. Po długiej przerwie się zgadałyśmy… i ona mi mówi: Asia wcale Cię w Internecie nie widać? Robisz coś jeszcze? Pewnie operujesz tylko na swojej liście mailingowej….

Tak, Dominika rozumie, że można się wcale nie promować, a i tak zarabiać mając listę mailingową. Ona to rozumie, bo też buduje swoją listę, więc wie jak to działa.

Natomiast wiele osób, które nie budują listy nie mają pojęcia ile tracą. I jak bardzo komplikują sobie swój Biznes. Lista Mailingowa to Twoje KONTAKTY. Obecni i przyszli KLIENCI lub PARTNERZY. Bez kontaktów nie zbudujesz żadnego biznesu. Prowadząc firmę tradycyjną także potrzebujesz kontaktów: do kontrahentów, przedstawicieli, zaprzyjaźnionych firm i do swoich Klientów. Czyż nie?

Buduj swoją listę mailingową ONLINE. Tu darmowy kurs o stworzeniu podstawowego systemu do zbierania listy mailingowej. Lista mailingowa to po prostu lista kontaktów do osób, które się interesują w mniejszym lub większym stopniu tym co robisz. I większość z tych osób prędzej czy później zareaguje w jakimś stopniu na Twój przekaz, Twoją ofertę. Więc oni czytają Twoje maile tak długo jak długo się będą tym interesować. Inni się wypisują i bardzo dobrze – tak właśnie ma być. Masz mieć liste tylko ZAINTERESOWANYCH osób.

Możesz mieć listę zaledwie 100-500 kontaktów i już na tym świetnie zarabiać.

To nie prawa, że email marketing nie działa. Działa pod warunkiem, że odpowiednio piszesz treść emaili.

 

jak budowac liste mailingowa

Oczywiście czekam z ciekawością na Twój komentarz 🙂

 

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

3 thoughts on “Asia…. wcale Cię nie widać na FB… Robisz coś jeszcze w tym Internecie? Czy zrezygnowałaś?

 1. Krystian Militowski says:

  Cześć! Owszem mam kilkunasto osobowę grupę subskrybentów. Najwięcej mi się zapisało w „Drugiej Wypłacie” teraz zaczynają się zapisywać do ‚Zarabiaj od Zera” uważam, że też marnujesz swóje świetnie stworzone serwisy. Ja nie zdążyłem uruchomić projektu „Zarabiaj od Zera’ jednak domena pozostała https://zzkasazneta.pl i ludzie teraz się zapisują na formularz, a ja nie wiem co zrobić teraz?? Co odpowiadać?
  Pozdrawiam
  Krystian

  • Joanna Sitarz says:

   Cześć Krystian 🙂 Super, że masz już początek swojej listy mailingowej. Każdy tak zaczynał od pierwszych kilku, kilkunastu zapisanych osób. Następnie trzeba się w tym rozwijać, szkolić się w tym jak np. pisać mailing do listy (polecam moje szkolenie w tym temacie https://kursy.joannasitarz.pl/produkt/skuteczny-e-mail-marketing-start/), być osobą aktywną publicznie, dawać swoim subskrybentom wartość, uczyć, inspirować innych. Zatem tym właśnie teraz powinieneś się zająć – rozwinięciem tego co zapoczątkowałeś. Zrób plan działania na każdy dzień o tym co będziesz publikował i zacznij to robić. Dobrym pomysłem jest np. zacząć prowadzić bloga a każdym napisanym wpisem codziennie dzielić się na Facebook.

   Zgadzam się z Tobą Krystian, że moje serwisy Druga Wypłata i Zarabiaj Od Zera były naprawdę świetne 🙂 wiem o tym. Jednak ja się stale rozwijam i idę dalej. Nie było nikogo, kto mógłby mnie tam zastąpić, a ja chciałam robić inne rzeczy więc przestały one funkcjonować. Dlatego teraz robię takie serwisy na zlecenie dla moich Klientów oraz uczę na swoich szkoleniach i Mentoringach indywidualnych, jak ktoś kto taki serwis chce mieć może go zbudować i prowadzić. Osobiście myślę, że wrócę do budowania struktur i zajmę się MLM w swoim czasie, wtedy zbuduję kolejny taki serwis.

   O tym, że przestałam działać w Zarabiaj od Zera informowałam w maju 2018 roku. Ogłaszałam wtedy, że platforma będzie aktywna do marca 2019 roku. Przez te 10 miesięcy Partnerzy ZZ mieli czas na stworzenie swojej własnej infrastruktury szkoleniowej dla sowich subskrybentów, aby się uniezależnić od mojego panelu szkoleniowego. Wszyscy mieli dostęp przez ten cały czas do wszystkich materiałów oraz mogli mnie pytać gdyby się pojawiały jakieś wątpliwości.

   Te osoby, które przez te 10 miesięcy nic w tym kierunku nie zrobiły to ich wybór. Obecnie platforma zgodnie z zapowiedzią od marca 2019 jest już nieaktywna. Zatem jeśli Ty należysz do takich osób, które nie stworzyły swojej niezależnej platformy w tym czasie, to teraz należny zająć się tym co napisałam na początku. Edukuj swoich subskrybentów, stwórz materiały szkoleniowe co po kolei mają robić w M2M, aby zarobić, daj im wsparcie, instrukcje, inspiruj, odpowiadaj na pytania, załóż jakąś grupę na FB dla nich, pomagaj im. Czyli rób to co ja robiłam w Zarabiaj od Zera. Nikt za Ciebie tego nie zrobi jeśli Ty tego nie zrobisz.

   Dziękuję za Twój komentarz 🙂 Trzymam kciuki. Pozdrawiam.

   • Łukasz Mikuć says:

    Ja również wiele Asi zawdzięczam i także działałem w projekcie Zarabiaj od Zera. Odpuściłem później trochę temat m2m, bo robiłem coś innego, czego dzisiaj żałuję, ale nie ma tego złego, bo wracam z pełnym zaangażowaniem właśnie do list mailingowych i budowania systemu do projektu programów partnerskich 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *