Strona Dziękuję – jaką funkcję pełni, jak zrobić BOX z FB?

Witam Cię serdecznie 🙂 dziś będzie temat strony podziękowania za zapis (THANK YOU PAGE / STRONA DZIĘKUJĘ).

NAJSŁABSZE DZIAŁANIE JEST LEPSZE OD ŻADNEGO DZIAŁANIA

Różne strategie są przyjęte przez różne osoby. Wszystkie są dobre, ale niektóre lepsze. Zgodnie z zasadą, że dobre jest wszystko co robisz od tego co nie robisz. Więc jeśli miałbyś nie budować wcale swojej listy mailingowej, to już lepiej budować ją choćby z najgorszą opcją użycia STRONY DZIĘKUJĘ, niż nie budować jej wcale. Jednak, skoro już tu jesteś, to możesz się dowiedzieć o strategiach, które pozwolą Ci SKUTECZNIE wykorzystać tą stronę. Skoro już ona się wyświetla osobom, które zapisują się na Twoją listę.

Prawda? 🙂

LINK DO STRONY FACEBOOKA DO ZROBIENIA KODU FB BOXU

LINK DO NARZĘDZI GETRESPONSE NA KTÓRYCH OPIERAM SYSTEM POZYSKIWANIA KONTAKTÓW

LINK DO WYZWANIE 30 DNI O KTÓRYM MÓWIĘ W WIDEO

LINK DO STRONY O RODZAJACH STRON O KTÓREJ WSPOMINAM W WIDEO

NAJMNIEJ SKUTECZNA STRATEGIA

Najmniej skuteczna strategia to taka, aby pozostawić tą stronę taką jaka jest zaprojektowana przez autoresponder, którego używasz. Na wideo prezentuję taką stronę jakiej używa narzędzie Getresponse, z którego korzystam.

Taka bowiem strona zupełnie nic nie wnosi pozytywnego do tego co robisz. Jest pustym przebiegiem i nazwałabym to nawet „marnowaniem czasu” Twojego Czytelnika.

 

LEPSZA OPCJA

Lepiej już zrobisz, jeśli na tej stronie się przedstawisz. Daj swoje zdjęcie, albo wideo, albo zamieścisz swój głos. Pozwolisz się w ten sposób bliżej poznać osobie, która prawdopodobnie pierwszy raz się z Tobą zetknęła. Zapisała się właśnie sekundę temu na Twoją listę.

Pierwszy element. Napisz kim jesteś, daj się poznać. Już od tej chwili zaczynasz budować swoją relację ze swoim Czytelnikiem. Od razu budujesz nić porozumienia. Natychmiast pozwalasz na to, aby Czytelnik Cię polubił. Od razu coś więcej o Tobie wie. Już wie jak wyglądasz, jaki masz głos. Może lepiej zapamięta teraz Twoje imię i nazwisko. Już jesteś o kroczek dalej w relacji.

Drugi element jaki możesz umieścić to dać Czytelnikowi jakiś prezent. Np darmowy ebook. Najlepiej w tematyce, który go zainteresuje. Coś powiązanego z tematyką listy na którą się zapisał. Najlepiej jeśli Ty też ten ebook przeczytałeś i wiesz, że jest wart polecenia. Możesz wtedy jedno dwa zdania o tym napisać czy powiedzieć, dlaczego go polecasz i dać link do pobrania ebooka.

Trzeci element jaki możesz umieścić, to budować od razu na tej stronie swoją społeczność. Zamieść BOX ze swojego FAN PAGE i zaproś do polubienia. O tym jak zrobić taki BOX z FAN PAGE pokazuję dokładnie w wideo zamieszczonym wyżej.

Albo wklej obrazek swojego profilu prywatnego. Do profilu prywatnego nie da się zrobić BOXA dlatego możesz się tu posiłkować obrazkiem swojego profilu. Zaproś do dodania Cię do znajomych. Taki obrazek mógłby wyglądać tak:

print screen facebook profi prywatny

Lub możesz wykonać grafikę swoje grupy na FB i zaprosić do dołączenia do niej.

strona dziekuje obrazek grupy

 

Jak zrobić w 2 minuty takie Swoje Zdjęcie twarzy w KÓŁKU jak na wideo widzisz? Tego dowiesz się na moim innym wpisie ZOBACZ TUTAJ

NAJLEPSZA STRATEGIA

Najlepszą strategią wykorzystania STRONY DZIĘKUJĘ jest umieszczenie na niej tak zwanej oferty TRIP WIRE. Jest to po prostu propozycja zakupu czegoś co jest w bardzo dużej przecenie w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Na przykład z 397 zł na 47 zł. Czyli ktoś zapisuje się na jakąś Twoją listę na coś bezpłatnego. Po zapisie wyskakuje tej osobie strona z propozycją zakupu czegoś co proponujesz w atrakcyjnej cenie.

Jest to forma sprzedawania czegoś PRZY OKAZJI. Tą strategię stosuje się nie tylko w Internecie, ale także poza nim. W Rossmannie zawsze przy kasie proponują Ci zakup czegoś jeszcze, w wielu sklepach też tak jest, w McDonaldzie, w kawiarniach pytają „A może jeszcze coś do picia?” … to bardzo skuteczna strategia i Ty też możesz ją stosować.

Jeśli nie masz co sprzedawać

Ponieważ nie posiadasz swoich produktów, to możesz zaproponować zakup jakiegoś nieswojego kursu, ebooka czy czegoś na czym zarabiasz prowizję, ale pod warunkiem, że rzeczywiście to jest dobre ! Najlepiej jeśli sam to kupiłeś, przerobiłeś i wiesz, że jest warte polecenia ! Ponieważ w innym wypadku, ludzie szybko zorientują się, że polecasz BUBEL i już nigdy nie posłuchają Cię w kwestii polecenia czegokolwiek, no a przecież Ty chcesz budować eBiznes więc będziesz polecał czyjeś lub swoje produkty lub usługi. Zatem zawsze polecaj co co uważasz, że jest dobre i najlepiej sam to posiadasz i stosujesz.

Możesz wtedy stworzyć taką stronę, na której umieścisz swoje wideo, albo prezentację z informacją o produkcie, który mógłby zainteresować osoby, które zapisały się na Twoją listę. Zaczynasz wtedy tak:

„Witaj, Twój zapis przebiegł poprawnie, ale mam coś jeszcze dla Ciebie. Ostatnio kupiłam kurs od świetnego Marketera w temacie robienia reklamy na FB. Zapłaciłam za to jedyne 17 złotych i okazały się to najlepiej wydane pieniądze w kwestii robienia reklamy, jakie do tej pory wydałam, a kupiłam już różne kursy w tej tematyce. Jednak z tym kursem w końcu ruszyłam z tematem do przodu i jestem zachwycona jak mi to wychodzi. Dlatego z całego serca polecam to teraz innym bo wiem, że warto się dowiedzieć tego co Bartek pokazuje na swoich instrukcjach wideo. Poniżej jest przycisk do jego kursu, zapraszam Cię tam serdecznie”

P.S. faktycznie to co wyżej napisałam jest prawda, a taki kurs istnieje i możesz go zakupić TUTAJ 😀

Gdy już będziesz mieć swoje oferty do produktów, lub usług to wtedy na takiej stronie proponujesz ich zakup.

 

PROSTY SPOSÓB DO ZASTOSOWANIA NA JUŻ

Tak jak widzisz, możesz zacząć zarabiać w prosty sposób:

  1. robisz jakąś listę do pobrania czegoś bezpłatnego. np Jakie są największe błędy robienia reklamy na FB – ZOBACZ TU
  2. piszesz o tym artykuł
  3. robisz do tego stronę przechwytującą
  4. promujesz tą stronę
  5. a na stronie dziękuję umieszczasz zaproszenie do OBCEGO szklenia o robieniu reklamy (na przykład to szkolenie za 17 zł Bartka)
  6. promujesz stronę na FB za pomocą reklamy i/lub darmowymi sposobami na przykład na grupach na FB

 

I Już 🙂 od razu zaczynasz zarabiać prowizję ze sprzedaży kursu, który umieszczasz na stronie DZIĘKUJĘ.

 

JAK SIĘ NAUCZYĆ WIĘCEJ?

A jeśli chcesz się nauczyć tworzenia takich stron, systemu całych stron, mailingu, powiązań między nimi, to możesz zacząć w BEZPŁATNYM WYZWANIU 30 DNI – ZBUDUJ SWÓJ SYSTEM POZYSKIWANIA KONTAKTÓW w INTERNECIE TUTAJ>>>

 

Pozdrawiam, do następnego razu, Asia Sitarz

 

 

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

One thought on “Strona Dziękuję – jaką funkcję pełni, jak zrobić BOX z FB?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *