Wpisy i Strony na WordPress PRYWATNE, PUBLICZNE, a ZABEZPIECZONE HASŁEM – które jak działają i jak ja je wykorzystuję tworząc SYSTEM ZARABIAJĄCY w Internecie?

Witaj dostałam od Klientki pytanie:

jak zaznaczyc dostepnosc strony by widziala ja ta osoba co dostala ode mnie wiadomosc z linkiem

 

 

 

 

 

Odpowiedź z różnicami odnośnie typów tych stron omawiam na wideo poniżej. Przy okazji wspominam też o wtyczce MEMBERS, którą wykorzystuję do budowania systemów zarabiających w Internecie.

 

 

czy strony Prywatne może zobaczyc ktoś kto am do niej linkNie, Strony prywatne są widoczne tylko dla osób, które maja dostęp do kokpitu WordPress mających odpowiednie uprawnienia takie jak Administrator strony. Nawet jeśli ktoś będzie miał link do strony prywatnej, ale nie ma odpowiedniego uprawnienia logowania do Twojej strony na WordPress to nie może odczytać jej treści.

 

czy mozna zmienic strone na inna jelsi juz ktos ja zobaczylKażdą stronę możesz ustawić w dowolnym momencie tak jak chcesz. Strona PUBLICZNA może zostać ustawiona na ZABEZPIECZONA HASŁEM, czy PRYWATNĄ. Z kolei ZABEZPIECZONA HASŁEM możesz ustawić jako PRYWATNĄ lub PUBLICZNĄ. I tak dalej. Możesz to zmieniać w każdej chwili. Osoba, która ma link do strony, ale nie będzie miała albo odpowiedniego upoważnienia, albo hasła nie będzie mogła zobaczyć strony, która kiedyś była PUBLICZNA. Nawet jeśli miała kiedyś do niej link i treść się jej kiedyś wyświetlała. Gdy zmienisz ustawienia obowiązuje nowe ustawienie. Zmieniasz ustawienia wedle życzenia, kiedy chcesz.

 

 

MASZ PYTANIE – JAKIŚ PROBLEM W TWOIM eBIZNESIE?
Ciągle nie zarabiasz w Internecie?

Zgłoś mi swój problem  bezpłatnie  TUTAJ

 

 

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *