#5 Dzień po dniu … panel szkoleniowy – ustawienia i Czy ja się do tego nadaję?

Dzisiaj DZIEŃ #5/30. Rozpoczęłam godzinnym spotkaniem z Klientem o godzinie 11:00 – 12:00 na Zoom. Potem czas na antybiotyk, czytanie, sprzątanie po tej mojej chorobie, sklep. Zatem wróciłam do komputera ok. 15:00. Dziś w zasadzie zajmowałam się ustawieniem panela szkoleniowego dla mojego Klienta. On zajmuje się MLM buduje to od 12 lat stacjonarnie i teraz postanowił rozszerzyć swoje działania także o Internet. I właśnie buduję dla niego ten SYSTEM.

Dziś nic poza tym nie robiłam. Jakby ktoś myślał, że problemy kiedykolwiek znikają, to wyprowadzę teraz z błędu taką osobę. Otóż po 4 h ustawiania owego panelu zrobiłam jakiś błąd, którego nie potrafiłam naprawić. Musiałam robić wszystko od nowa 🙂

To się zdarza bardzo często. Że coś trzeba robić od nowa. Na przykład nagrywam pół godzinną prezentację, po czym okazuje się, że mikrofon był wyłączony. I inne tego typu sprawy.

Większość osób właśnie przez takie rzeczy się poddaje w tym całym e Biznesie. Myślą sobie wtedy, że to z nimi jest coś nie tak, że nie ogarniają, że to tylko im się przytrafia i że się do tego nie nadają. A tymczasem uwierz mi, że każdemu się to non stop przytrafia.

Tylko różnica pomiędzy osobami, które osiągają rezultaty, a tymi, które ich nie osiągają jest taka, że te pierwsze NIGDY nie odpuszczają – NIGDY.. i zaczynają od nowa, i znowu od nowa i jeśli trzeba to jeszcze raz od nowa …. do skutku.

Ja jestem przykładem takiej osoby. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile razy wszystko mi się waliło i miałam już serdecznie dość. Jednak moja wizja życia jaką chcę mieć oraz utrzymanie tego co już osiągnęłam, strach przed powrotem na etat nie pozwoliły mi odpuścić… musiałam się zbierać do kupy i szukać rozwiązań… albo (jak to mawiał jeden mój Mentor) – BIEDRONKA na kasie 😀

 

MARZENIE #5 Dom z OLBRZYMIM oknem w salonie, dokładnie takim jak tu an tym zdjęciu. Myślę sobie, ze budową takiego domu to raczej nie będę się zajmowała, ale planuje kupić siedlisko, z domem, który będzie się dało przerobić żeby jedną ścianę zrobić właśnie taką a tu za tą ścianą salon, z kuchnia jadalnią, kominkiem…. MARZNIE MOJE…. 😀

Pozostałe wpisy z kategorii „dzień po dniu… do celu…”

Oto moje 30 dni dzień po dniu, w których opisuję swoją pracę online. Wiele osób zastanawia się jak to wygląda, ile czasu zajmuje, co w zasadzie się robi. Zatem postanowiłam stworzyć taki spis tego co robię przez 30 dni. Przy okazji trenuję systematyczność 🙂 A to akurat przy pracy ONLINE jest dość istotna cecha, która decyduje o Twoim być lub nie być w Internecie.

Oczywiście – czekam na Twój komentarz 🙂 DZIĘKUJE!

Czy coś Cię powstrzymuje przed działaniem Online?

Masz jakiś problem, którego nie potrafisz rozwiązać i przez to stoisz
w miejscu? Nie zarabiasz?

Zgłoś mi bezpłatnie swój problem  sprawdzę czy mam na to rozwiązanie.
Tutaj ZGŁOŚ swój problem BEZPŁATNIE >>>

www.pomoc.joannasitarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *