USŁUGI

Zrobię To dla Ciebie profesjonalnie

instalacje stron www

STRONA WIZYTÓWKA

Posiada zakładki: KONTAKT, O MNIE, OFERTA. Powinny być na niej Twoje zdjęcia jeśli budujesz swój biznes w oparciu o swoją markę i wizerunek osobisty. Instaluje taka stronę na WordPress. Po instalacji ustawiam dla Ciebie logo, ustawiam zakładki.

Sugeruję stworzyć darmowy poradnik i umieścić go na głównej stronie do pobrania w zamian za zapis na Twoją listę mailingową. W ten sposób budujesz swoją listę ciepłych kontaktów. Dzięki temu w przyszłości będzie Tobie dużo łatwiej sprzedać cokolwiek, czy polecić, posiadając taką gotową bazę kontaktów, które już Cię znają, obserwują, mają do Ciebie zaufanie, lubią Cię.

Wiele osób posiadając taką bazę emial, zarabiają w ciągu kilku dni nawet pięcio cyfrowe kwoty, wysyłając zaledwie kilka wiadomości email do całej bazy.

Dodatkowo otrzymujesz w BONUSIE GRATIS płatny szablon FLATSOME, który w bardzo prosty sposób umożliwi nawet osobom początkującym zmianę treści na stronie, czy jej wygląd.
Wartość tego szablonu to 300 zł.

Otrzymujesz także w BONUSIE GRATIS nagrania wideo moich warsztatów o tym jak używać motywu FLATSOME, jak zmieniać wygląd strony, dodawać nowe treści do strony i jak korzystać z WordPressa.
Wartość tych nagrań to 597 zł.

Do wykonania instalacji potrzebujesz posiadać hosting (tutaj instrukcja) i domenę (tutaj instrukcja). Należy po dokonaniu opłaty za tą usługę napisać do mnie w odpowiedzi na otrzymany email z danymi do hostingu i domeny. Wtedy ja rozpoczynam procedurę instalacji. Czas instalacji max 3 dni od momentu dostarczenia mi danych domeny i hostingu.

Cena wykonania tej usługi to 397 zł
+ GRATIS BONUSY o łącznej wartości 897 zł
>>Tutaj Kup<<

Justyna Dubel Opinia o stronie Joanna Sitarz

Funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze…

Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy, i wyjaśniania ich prostym językiem.

Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach.

Justyna Dubel / https://www.youtube.com/c/JustynaDubel/videos

Section with content right

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.