Zwiększ ilość KLIENTÓW, którzy online kupują Twój Produkt lub Usługę!

Sprzedajesz jakieś produkty albo swoje usługi w Internecie? Albo raczej usiłujesz sprzedawać jednak słabo to wychodzi?

Zrobiłeś sobie swoją stronę gdzie masz wstawione te produkty i usługi, ale nikt nie kupuje?

Albo nie masz takiej strony wcale, nie wiesz jak to zrobić aby była opcja KUP TERAZ na stronie?

W każdym razie to, że Twój produkt lub usługa są na stronie, masz to ładnie wszystko opisane i gotowe do kupienia, nie oznacza, że ktoś to kupi.

Potrzeba jeszcze sprowadzić ludzi na te Twoje strony, a i to nie wystarczy. 

Aby sprzedaż miała miejsce częściej niż sporadycznie i przypadkowo. Czyli aby móc się z tego utrzymywać, mieć z tego powtarzalny dochód co miesiąc to potrzeba stworzyć tak zwane:
lejki MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWE.

Większość osób, które się na tym kompletnie nie znają robią sobie sklep www, albo jakąś stronę opisującą produkt lub usługę i….. czekają aż ktoś tu wejdzie i kupi.

W ten sposób niczego nie sprzedasz. A już na pewno nie tyle, aby móc co miesiąc z tego się utrzymywać. I co ważniejsze móc z wyprzedzeniem określić ile zarobisz w przyszłym miesiącu.

W takim modelu to jak wygranie losu na loterii, że ktoś jakimś cudem trafi na Twoją stronę i jakimś cudem kupi. Ale kiedy się to wydarzy i kiedy się to powtórzy i w jakich ilościach nie jesteś w stanie tego przewidzieć i zaplanować. 

Nie jesteś też w stanie wpłynąć w żaden sposób na lepsze działanie takiego modelu. Ponieważ więcej zależy tu od ślepego losu i szczęścia niż od Twoich konkretnych działań.

LEJEK
MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWY 

To dokładnie odwrotność tego co opisałam przed chwilą. W takim modelu sprzedaży masz całkowitą kontrolę nad przebiegiem i efektywnością całego cyklu sprzedażowego począwszy już od momentu wstępnego zainteresowania nowej osoby – potencjalnego przyszłego Klienta.

Wyobraź sobie, że sprzedajesz systematycznie, co miesiąc na swojej stronie!

Taki LEJEK to kilka różnych elementów powiązanych ze sobą. Przede wszystkim jest on oparty o bazę mailingową, kilka specjalnych stron lądowania, kampanie marketingowe, a to wszystko doprowadza do sprzedaży.

LEJEK ma dwie podstawowe funkcje: 

PIERWSZA: Daje Ci kontrolę nad całym procesem sprzedażowym. Jesteś  w stanie określić gdzie jest problem jeśli klienci nie kupują i ten problem wyeliminować. Jesteś w stanie pracować nad lepszą wydajnością, lepszymi wynikami sprzedaży. Możesz przewidzieć ile zarobisz w kolejnych tygodniach.

DRUGA: W dużej mierze działa w sposób automatyczny. Twoim zadaniem jest przede wszystkim KONTROLOWANIE jego działania, uzyskiwanych efektów, wyłapanie słabych elementów i poprawianie ich. Taka analiza zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Natomiast cała sprzedaż dzieje się automatycznie. Ty w tym czasie możesz pracować nad lepszą wydajnością LEJKA – czyli poprawiać jego słabe elementy – lub zrobić sobie wolne 🙂 a sprzedaż i tak się dzieje.

Zamiast tylko wyobrażać sobie jak to jest fajnie mieć taki skuteczny, automatyczny LEJEK sprzedażowy lepiej jest go ZROBIĆ.

Mam różne kursy, które pokazują pewne procesy budowania takiego lejka. Tutaj stworzyłam bezpłatny kurs o tym jak zbudować taki podstawowy SYSTEM pozyskiwania Klientów.

Jeśli jednak potrzebujesz w tym temacie wsparcia, wolisz, aby ktoś inny się tym zajął i uważasz, że współpraca ze mną mogłaby się fajnie układać, to wypełnij poniższy formularz.

Otrzymasz informacje jak możesz ze mną nawiązać taką współpracę i zlecić mi wykonanie skutecznego Lejka dla Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania

Zależy to od tego jak intensywnie nad tym pracujemy. Ponieważ jest to WSPÓŁPRACA. Ja bez Ciebie tego lejka nie wykonam ponieważ to są TWOJE produkty i usługi i potrzebuje od Ciebie różnych informacji aby móc z tego stworzyć taki SYSTEM.

Wiec jeśli Ty ciągle nie będziesz mieć czasu się ze mną spotykać no to ja z powietrza sobie tych informacji nie wezmę. I wtedy się to ciągnie.

Najszybciej taki lejek zbudowałam z moim Klientem Marcinem Marlęga trwało to 4 tygodnie. Tu jego opinia o tym.

Zależy to też od tego co mam wykonać ja a co Ty. Jeśli cześć elementów przygotowujesz Ty to zależy to od tego jak szybko będziesz to robić.

Zatem wiele czynników ma na to wpływ. Wykonanie takich lejków mieści się w widełkach dość szerokich: od 4 tygodni do 6 miesięcy. 

Tutaj również nie ma jednej odpowiedzi. Określa się to indywidualnie. Wszystko zależy od tego ile czasu ja na to będę musiała przeznaczyć. Czasem Klient wykonuje cały  lejek samodzielnie. Umie używać narzędzi i ze mną spotyka się tylko w celu omówienia co ma poklei robić. Ale robi to wszystko sam. 

Wtedy jest to najtańsza forma, ponieważ najmniej mnie angażuje czasowo. Ja wtedy pełnię bardziej funkcję MENTORA, który Cię prowadzi przez tworzenie całego procesu, kontroluje wykonane elementy, wskazuje co trzeba i jak ewentualnie poprawić. Wtedy wystarczą 1-2 spotkania w tygodniu Kosztuje to wtedy od 1000 zł – 2500 zł.

Jeśli jednak okaże się, że niektóre elementy LEJKA mam wykonać ja z różnych powodów: np nie masz na to czasu, nie lubisz tego robić, nie umiesz tego robić, słabo Ci to idzie. To wtedy cena rośnie w zależności od tego ile i co mam wykonać ja, a co Klient. Na przykład jeśli Klient pisze treść maili, a ja je tylko mam sprawdzić to jest to tańsze niż gdybym miała ja za niego pisać treści maili.

Jeśli miałabym wykonać cały lejek dla Klienta łącznie z tworzeniem za niego treści: np pisanie e-booków, mailingów, montowanie wideo, a on tylko miałby się ze mną spotykać, aby przekazać mi niezbędne informacje o swoich produktach lub usługach, które będę potrzebowała to jest to najdroższa forma takiej usługi i wtedy kosztuje to 10 – 20 tyś zł.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli masz jeszcze jakieś inne pytanie dotyczące tej usługi. Odpiszę Ci na nurtujące Cię wątpliwości 🙂

 

A może potrzebujesz wsparcia w którymś z poniższych obszarów?

Kliknij ZOBACZ WIĘCEJ, aby przeczytać szczegóły

Dla liderów
mlm

Przyśpiesz budowę swojej struktury

Zobacz więcej ...

tworzenie kurSów online

Zarabiaj na swojej wiedzy

Zobacz więcej ...

ZOSTAŃ
FREELANCEREM

Zarabiaj na wykonywaniu usług ONLINE

Zobacz więcej ...