Zarabiaj w Internecie wykonując dla innych usługi ONLINE!

Osób i Firm, które potrzebują aktywnie rozwijać swoje działania ONLINE stale przybywa

Jest też na rynku wiele już starych stron, a ich właściciele dawno zapomnieli jak się tym zajmować i nie wiedzą jak to reaktywować, aby dzisiaj spełniały one swoją rolę.

Firmy, jak i osoby prywatne, poszukują cały czas osób do drobnych usług takich jak:

  • wprowadzanie przygotowanego tekstu na stronę,
  • dodanie grafik na stronę,
  • napisanie tekstu,
  • przygotowanie treści,
  • przepisanie treści,
  • poprawienie treści.

Ale i bardziej zaawansowanych, takich jak:

  • stworzenie strony www wizytówki,
  • bloga,
  • poprowadzenie bloga,
  • podłączenie domeny,
  • przeniesienie strony na inny serwer, itp.

Może nie masz pomysłu na to czym handlować w Internecie, nie masz do tego głowy, MLMy Cię nie interesują, kursów nie chcesz robić, zatem może właśnie świadczenie usług dla innych będzie tym co możesz rozwinąć, tworząc z tego własny dochodowy biznes online.

Wystarczy opanować najpierw jedną czynność i poszukać klientów, którzy potrzebują, aby ktoś dla nich to zrobił.

Od tego możesz zacząć budować swoje imperium biznesu ONLINE opartego o usługi. Na początku możesz robić to samodzielnie, z czasem możesz zbudować własny zespół Freelancerów i rozwinąć swoją firmę.

Pomogę Ci w Twoich zleceniach, których nie będziesz potrafić do końca wykonać!

Aby zostać Freelancerem należy na początku zainwestować czas i zazwyczaj też pieniądze we własną edukację.

Zdobyć potrzebną wiedzę, ale i praktykę. A praktykę możesz zdobyć na początku wykonując to COŚ dla kogoś bezpłatne, lub w zamian za coś innego, np. za to, że na stronie tej osoby, będzie link do Twojej strony dzięki czemu na Twoją stronę trafią nowe osoby i mogą zostać Twoimi Klientami. Lub, że taka osoba wystawi Ci obszerniejszą opinię, albo pomoże Ci w czymś, czego Ty nie potrafisz robić.

Zaproponuj komuś taką wymianę. Posłuchaj jakie postawi Ci warunki. Jeśli dzięki takiej współpracy zdobędziesz nowe doświadczenie pod okiem kogoś, kto się na tym zna, nawet jeśli na tym nic nie zarobisz, to zdobycie owego DOŚWIADCZENIA jest BEZCENNE i czasem warto iść na taki układ.

Nie zastanawiaj się ile zarobisz od ręki. Zawsze zastanawiaj się ile zyskasz w perspektywie czasu. Czy to co otrzymasz zaprocentować może w przyszłości czy nie. Nowa wiedza, nowe doświadczenie do inwestycja w siebie i to ZAWSZE zaprocentuje w przeszłości.

Jeśli zdobędziesz jakieś zlecenie, którego samodzielnie nie potrafisz wykonać, to możesz się do mnie odezwać. Pomogę Ci to wykonać. To ile na tym Ty zarobisz, a ile ja zarobię, będzie zależało od tego: co to za usługa, ile Ty już umiesz i ile płaci Klient.

Być może nic nie zarobisz, cały zarobek wezmę ja, a Ty tylko dostaniesz moje wskazówki i opiekę o tym jak to zrobić.

Pozornie tracisz. Ale mądra osoba wie, że ZYSKUJE. Ponieważ od tego momentu już wie jak to robić w przyszłości dla innych Klientów. Nowe takie zlecenie będzie mogła wykonać samodzielnie. Co byłoby niemożliwe, gdyby nie wiedziała jak to zrobić. Wtedy i tak by nie zarobiła na tym pierwszym zleceniu, a tym samym nie stworzyłaby sobie szansy na zarobek w przyszłości.

Zatem > Pozyskaj Klienta na usługę > Skontaktuj się ze mną > Dogadamy kwestie rozliczenia i czy ja w to w ogóle w chodzę. Czy to będzie mi się opłacać. Jeśli się dogadamy to zrobimy to zlecenie razem, tak aby był układ WIN – WIN.

Skąd uczyć się tych wszystkich technicznych rzeczy, które można wykonywać jako USŁUGI ONLINE?

Szkolenie za pomocą wideo różnych technicznych rzeczy to moja pasja. Na studiach robiłam też drugi kierunek pedagogika i miałam wtedy praktyki w technikum. Uczyłam tam przedmiotu: INFORMATYKA 😀 jak się łatwo domyśleć. 

Wtedy odkryłam swój talent do prostego tłumaczenia technicznych skomplikowanych rzeczy osobom, które się na tym wcale nie znają.

Moje kursy online często dostają takie właśnie opinie, że tłumaczę w przejrzysty i zrozumiały sposób trudne techniczne rzeczy.

W związku z tym skorzystaj z tej mojej umiejętności i chęci dzielenia się moją wiedzą. Cześć tej wiedzy spakowałam już w KURSY ONLINE. Niektóre są dostępne bezpłatnie inne płatnie.

TUTAJ MOJE KURSY ONLINE

Cały czas będzie się tam powiększać pula dostępnych kursów. W ten sposób możesz krok po kroku zdobywać techniczną wiedzę.

Oczywiście nie tylko ja uczę takich rzeczy, zatem poszukaj jeszcze w Internecie kursów, których potrzebujesz, aby zdobyć nowe kwalifikacje.

Najważniejsze umiejętności moim zdaniem to:

  • obsługa autorespondera,
  • integracja autorespondera ze stroną www,
  • instalacja WordPress podstawowa i zaawansowana,
  • obsługa WordPress,
  • znajomość ciekawych i potrzebnych wtyczek do WordPress,
  • znajomość obsługi serwera i domeny,
  • obsługa kreatorów stron np Optmize Press, UX BUILDER, INSTAPAGE, INSTA BUILDER,
  • no i oczywiście obsługa mediów społecznościowych: FB, INSTGRAM, LINKEDIN, YOUTUBE.

Zatrudnię Cię do zlecenia

Możesz też wyrazić swoją chęć, abym to ja zaangażowała Ciebie do jakiegoś swojego zlecenia, które stale pozyskuję. I czasem właśnie szukam osób, które wykonają niektóre elementy takiego zlecenia. Oczywiście daję wszystkie potrzebne instrukcje o tym jak takie czynności wykonać.

To ile Ci zapłacę, lub czy to będzie wymiana Twojego czasu za moją wiedzę i  Twoja okazja do zdobycia cennego doświadczenia, będzie zależeć od tego ile już umiesz i co to za czynność. Przyjmuję na takie zlecenia także całkiem „zielone” osoby. Wtedy one mają okazję za darmo mieć szkolenie i moją indywidualną pomoc, zdobywają nowe umiejętności, a ja za to mam pomoc w wykonaniu zadania dzięki czemu mam więcej czasu na robienie innych rzeczy.

Jak się zgłosić na ochotnika?

Gdy taka osoba się podszkoli i wykazuje chęć dokształcania się, zdobędzie już doświadczenie w jakimś zakresie oraz taka praca jej się podoba i ma ochotę na dalszą naszą współpracę, wtedy zaczynamy się rozliczać już finansowo, zatrudniam taką osobę na umowę o dzieło, lub umowę zlecenie i współpracujemy przy różnych zleceniach, które wykonuje dla moich klientów.

Możesz zgłosić swoją chęć takiej wymiany wypełniając formularz obok. 

Otrzymam Twoje zgłoszenie i gdy będę miała wolne miejsce skontaktuje się z Tobą i ustalimy szczegóły.

A jeśli to Ty masz informację o zleceniu, które chcesz wykonać wspólnie ze mną, to wypełnij drugi formularz.

Wszystkiego dobrego, samych SUKCESÓW w INTERNECIE i prywatnie również 🙂

Asia Sitarz

Najczęściej zadawane pytania

Jest to kwestia bardzo indywidualna. I wbrew pozorom nie zależy od wieku. Znam osoby młode co nie potrafią poza Facebookiem, YouTubem, Gmailem i Chrom nic innego robić na komputerze. Jakaś grafika, strony, marketing to dla nich czarna magia. 

Znam też osoby, które mają grubo po 60-tce a prowadzą swoje strony, obsługują skype i nawet angażują się w różne przedsięwzięcia zarobkowe online.

W mojej ocenie zależy to przede wszystkim od NASTAWIENIA. Dopiero w drugiej kolejności idą takie kwestie jak tak zwane „talenty”, „zdolności”, a wiek to już w ogóle na samym końcu jest. 

Jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć i podchodzisz do tego z takim właśnie NASTAWIENIEM, to nauczysz się nawet nie mając żadnych do tego zdolności i w każdym wieku.

Natomiast osoba, która posiada owe zdolności, ale nie ma wytaczającej motywacji się tego uczyć, to nie nauczy się bo braknie jej cierpliwości.

Ja uczyłam się robić strony www w HTML nie mając komputera. Poszłam na informatykę na programowanie nie mając komputera. Dopiero po roku miałam komputer. Uczyłam się przepisując kod programowania w zeszycie i wyobrażając sobie jak zadziała na ekranie. Rysując w zeszycie to co miało się pojawić na ekranie po wpisaniu takiego kodu. I nauczyłam się. Tak bardzo tego chciałam.

Wiele osób na moim miejscu by odpuściło. Miałam talent? Czy może po prostu uparłam się, że się tego nauczę? Jestem przekonana, że większość osób mających talent, ale nie mających komputera odpuściłoby tłumacząc, że nie mają na czym ćwiczyć więc to bez sensu się uczyć programowania „na sucho” w zeszycie.

A Tobie jak bardzo zależy, aby zdobyć nowe umiejętności, które pozwolą Ci pracować w domu, w godzinach, które Ci odpowiadają, na twoich warunkach, w dowolnym miejscu na Świecie gdzie tylko jest Internet?

Dla mnie to wystarczające były powody, aby uczyć się, i uczyć, i nie przesypiając wielu nocy ślęcząc nad jakaś stroną i błędami, problemami i wypłakać wiele łez z niemocy jaka mnie ogarniała, aby się w końcu nauczyć.

Wiek nie ma nic do rzeczy. Liczy się Twoje nastawienie. A w zasadzie Twoja MOTYWACJA. Liczy się to co chcesz osiągnąć dzięki takiej pracy!

Jak będzie wyglądać Twoje życie, gdy będziesz móc pracować tylko w domu online? Czy to by Ci się podobało? Czy właśnie tego chcesz? Jak bardzo tego chcesz? Ile jesteś w stanie znieść niedogodności aby to osiągnąć?

Ja tego chciałam NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE! Wielkość zarobków była dla mnie drugorzędna. Liczyło się to, abym była w stanie się utrzymać, nawet na najniższym finansowym poziomie z pracy ONLINE czyli zarobić minimum tyle co na etacie, tylko po to, aby ZYSKAĆ WOLNOŚĆ!

Chciałam przestać chodzić do pracy. Przestać musieć wstawać o jakiejś konkretnej godzinie (teraz i tak wstaję wcześnie, z tą różnicą, ze sama sobie to wymyśliłam a nie ktoś mi to narzucił) i czy pada deszcz, śnieg, czy wieje, czy słońce to trzeba było iść pracować. Wielokrotnie chodziłam z przeziębieniem, bólem głowy, bólami menstruacyjnymi, ogólnym złym samopoczuciem – nie było, że boli, trzeba było iść do pracy. 

TEGO NIE ZNOSIŁAM. I tak bardzo chciałam pracować online, że uczyłam się każdą wolną chwilę, nieprzesypiałam wielu nocy, rezygnowałam z wielu rzeczy, aby tylko siedzieć i się uczyć tego co trzeba. 

Miałam wizję swojego wymarzonego życia, że już  nie muszę chodzić do pracy. To dawało mi silę.

Nie ma znaczenia ile masz lat. Ważna jest TWOJA WIZJA DOKĄD ZMIERZASZ.

Ja w tym roku kończę 41 lat, a miałam okazję rozmawiać z jedną Panią, która prowadzi swojego bloga – UWAGA: ma ponad 70 lat, swój PIERWSZY komputer dostała w wieku 63 lat i ma sparaliżowaną połowę ciała, tylko jedna ręką porusza i na zmianę obsługuje myszkę i klawiaturę. A jakby tego było mało, to ma w ciągu dnia tylko 2 godziny na swoje działania w Internecie bo potem przychodzą do niej pielęgniarki i opiekunki i nie może już korzystać z komputera.

A Ty masz MOTYWACJĘ czy WYMÓWKI? Chcesz mi powiedzieć, że jesteś za stary? Za stara?

Powtarzam raz jeszcze WIEK NIE MA NIC DO RZECZY. Tego wszystkiego może się nauczyć 20to latek jak i 70cio latek. Pod warunkiem, że CHCĄ, że im na tym ZALEŻY tak bardzo, że pokonają wszelkie niepowodzenia jakie na drodze się pojawią.

A GWARANTUJĘ Ci że się pojawią 🙂 Takie już jest to życie na Ziemi.

Wyżej wypisałam tematy, które wg mnie są najistotniejsze, najbardziej ważne. nie ucz się wszystkiego na raz. Wybierz jeden tema, potem drugi itd. Wklejam to tutaj raz jeszcze:

Najważniejsze umiejętności moim zdaniem to:

  • obsługa autorespondera,
  • integracja autorespondera ze stroną www,
  • instalacja WordPress podstawowa i zaawansowana,
  • obsługa WordPress,
  • znajomość ciekawych i potrzebnych wtyczek do WordPress,
  • znajomość obsługi serwera i domeny,
  • obsługa kreatorów stron np Optmize Press, UX BUILDER, INSTAPAGE, INSTA BUILDER,
  • no i oczywiście obsługa mediów społecznościowych: FB, INSTGRAM, LINKEDIN, YOUTUBE.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli masz jeszcze jakieś inne pytanie dotyczące tej usługi. Odpiszę Ci na nurtujące Cię wątpliwości 🙂

 

A może potrzebujesz wsparcia w którymś z poniższych obszarów?

Kliknij ZOBACZ WIĘCEJ, aby przeczytać szczegóły

Dla liderów
mlm

Przyśpiesz budowę swojej struktury

Zobacz więcej ...

budowa lejków sprzedażowych

Pozyskuj więcej klientów AUTOMATYCZNIE

Zobacz więcej ...

tworzenie kurSów online

Zarabiaj na swojej wiedzy

Zobacz więcej ...