Jesteś LIDEREM? Budujesz STRUKTURĘ w MLM lub innym programie partnerskim?

Jeśli posiadasz organizację struktury partnerskiej większej niż 50 osób to ja już znam Twoje talenty.

Zapewne jesteś osobą charyzmatyczną. Jesteś osobą zdecydowaną na działanie. Nie oglądasz się na nikogo tylko robisz co jest do zrobienia. Zapewne posiadasz swobodę nawiązywania nowych relacji z innymi osobami. Pewnie nie masz problemu z tym aby poznać nową osobę, zadzwonić do niej, umówić spotkanie, przedstawić swoją biznesową propozycję. Myślę, że mając strukturę złożoną z minimum 50 osób to jesteś tez dobrym nauczycielem, potrafisz przekazać swoją wiedzę innym, poprowadzić ich aby i oni stali się liderami.

Zastanawiałeś się kiedyś albo może zastanawiałaś 🙂 czy to wszystko da się robić w Internecie?

To czego potrzebujesz Ty to robić dalej to co robisz, tylko SZYBCIEJ, WYGODNIE i na WIĘKSZĄ SKALĘ. Prawda?

O ile by wzrosły Twoje wyniki, gdybyś potrafił powiększyć swoje działania o 100%?  A jeśli o 200%, 300%.

Wykorzystaj POTĘGĘ Internetu i zwiększ swoje efekty, które już masz.

Na czym polega ta POTĘGA INTERNETU? Dwa najważniejsze czynniki to:
OGROMNA SKALA o Światowym Zasięgu 
oraz
możliwość AUTOMATYZACJI wielu rutynowych działań.

Czy chcesz wykorzystać potęgę Internetu do przyspieszenia budowy swojej struktury?

Z tych dwóch czynników wynika wiele zalet. Niektóre z nich to, że:

   • automatyzując różne czynności odzyskujesz czas mając przy tym lepsze efekty niż bez automatyzacji.
   • odzyskując CZAS masz go więcej dla siebie, dla swoich bliskich, dla przyjaciół zatem masz więcej przyjemności i radości w życiu
   • odzyskując CZAS możesz mocniej skupić się nad strategicznym rozwijaniem swojego biznesu, co przekłada się w efekcie na jeszcze lepsze efekty i zadowolenie z sukcesów zawodowych
   • automatyzując część działań unikasz popadania w rutynę, gdyż czynności, które do tej pory w kółko powtarzałeś realizują się samodzielnie a Ty możesz zająć się bardziej wznioślejszymi zajęciami, które przyniosą w efekcie lepsze rezultatu dla Ciebie i Twoich Partnerów w Strukturze
   • działając w Internecie możesz w jeden dzień dotrzeć ze swoim przekazem do milionów osób na całej kuli ziemskiej
   • wszystkie Twoje materiały, które stworzysz np. film na YT, wpis na blogu, lub Twój ebook, pracują non stop 24h/dobę 365 dni w roku, dzięki temu każdego dnia setki, albo tysiące nowych osób mogą dowiadywać się o tym co robisz z materiałów, które przygotowane były dawno temu, a teraz krążą w sieci budując Twoją strukturę. Dlatego Twoja praca z czasem jest co raz mniej absorbująca, bo masz co raz więcej materiałów, które pracują za Ciebie dla Ciebie, a Ty możesz pracować tylko z LIDERAMI, którzy chcą czerpać od Ciebie Twoją wiedzę, zamiast inwestować swój czas w ludzi, którzy ewidentnie nie są dziś jeszcze gotowi na partnerstwo w MLM

Zastanawiasz się CZY TO DZIAŁA?

Czy da się zastąpisz działania tradycyjne budowania struktury działaniami online, nie tracąc przy tym swojej efektywności i relacji z ludźmi?

Wielu LIDERÓW nie chce wprowadzać działań ONLINE ponieważ są przekonani, że nie da się zastąpić kontaktu osobistego niczym innym.

I mają CAŁKOWITĄ RACJĘ.

Tylko, że nie w tym rzecz, aby zastępować Internetem realny kontakt z drugim człowiekiem. To jest błędnie przyjęte wyjściowe założenie. I takie założenie dyskwalifikuje na starcie wszelkie kolejne rozważania.

Ty jako LIDER nadal masz robić to co robisz:

   • kontaktować się z ludźmi
   • edukować
   • inspirować
   • spotykać się z ludźmi
   • przedstawiać swoją propozycję biznesową najlepiej codziennie komuś nowemu
   • być cały czas blisko i z ręką na pulsie odnośnie działania Firmy, z którą współpracujesz
   • dbać o duplikację

Z tą różnicą, że wykonujesz te działania:

po 1 :: TYLKO z osobami, które zadeklarowały już swoją chęć takiej edukacji i rozwijania się, wiedzą już o co chodzi, są podekscytowane, zaangażowane, zdecydowane i marzą o kontakcie z Tobą;

po 2 :: zamiast tłumaczyć od nowa każdej potencjalnie zainteresowanej osobie jedno i to samo w kółko, licząc że 1 na 10 zareaguje pozytywnie chcąc poznać temat bliżej, skupiasz się na edukowaniu tych, którzy już zareagowali! To jest ta podstawowa różnica!

po 3 :: selekcję wstępną kto jest zainteresowany, a kto nie, przeprowadza Twój AUTOMATYCZNY SYSTEM, oparty o Twoje własne materiały edukacyjne, więc to tak jakbyś Ty przeprowadzał taką rekrutację tyle że bez angażowania Twojego czasu;

po 4 :: realizujesz TYLKO to co się Tobie realnie najbardziej opłaca czyli strategiczne rozwijanie swojej struktury oraz wspieranie osób, które mają zadatki na LIDERÓW / PARTNERÓW / KLIENTÓW, bo to oni pociągną Twój biznes dalej. Czyż jedna godzina spędzona z taką osobą nie jest dla Ciebie 1000% więcej warta, niż spotkanie z nowo poznaną osobą w kawiarni, która nie ma pojęcia co to jest MLM? Z którego z tych spotkań masz procentowo większe prawdopodobieństwo uzyskać zwrot finansowy z tej inwestycji czasowej?

jak poszukiwac nowych partnerow w do mlm Internecie

Internet nie zastępuje CIEBIE

– to TY wykorzystujesz INTERNET, aby Ciebie było WIĘCEJ dla WIĘKSZEJ liczby ludzi i to przez 24h/dobę, 365 dni w roku.

Ty nadal edukujesz, wspierasz i jesteś aktywnym Liderem. Tylko robisz to po prostu BARDZIEJ EFEKTYWNIE niż poza Internetem.

Żyjemy w czasach bardzo dynamicznych i dzisiaj mnóstwo ludzi zmienia pracę bardzo często, przebranżawiają się i sami szukają nowych możliwości. I gdzie ich szukają? Po pierwsze w GOOGLE!

Codziennie w GOOGLE setki osób wpisują: JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE? CZY DA SIĘ ZARABIAĆ W INTERNECIE? PRACA DODATKOWA W INTERNECIE; PRACA DODATKOWA PRZEZ INTERNET; i tym podobne.

Ty tych ludzi nie znasz, a oni nie znają Ciebie. Jeśli jednak Twoje materiały i Twój automatyczny SYSTEM pozyskiwania nowych Partnerów będzie w Internecie to siła rzeczy CZEŚĆ z tych milionów ludzi, które co miesiąc szukają okazji zarobkowej w Internecie trafi na Twoja stronę, na Twoje wideo, na Twój wpis, do Twojego SYSTEMU!

Zadaj sobie pytanie – czy ten ruch, jaki się pojawia w Internecie, te tysiące ludzi, którzy czegoś szukają i nie mają pojęcia jeszcze, ze jest coś takiego jak MLM, a Ty realnie poza Internetem nie masz opcji trafić do nich, poznać ich wszystkich osobiście, spotkać się z nimi wszystkimi osobiście i osobiście im przedstawić Twoje rozwiązanie…. czy to opłaca się zignorować?

A teraz odpowiedz sobie na pytanie:

Czy za rok takich „poszukiwaczy”

w Internecie będzie mniej czy więcej?

Myślę, że nie trzeba być analitykiem po studiach, aby odpowiedź na to pytanie była dla każdego jasna jak słońce.

Krótko mówiąc – jeśli nie zaistniejesz w Internecie to ominie Cię milionowy wręcz ruch nowych osób, do których nie jesteś w stanie dotrzeć w inny sposób niż właśnie przez Internet.

Zatem podsumowując Czy teraz już widzisz różnicę? Że nie chodzi o to, aby INTERNET Cię zastąpił. Tylko o to, aby INTERNET pozwolił Ci DOTRZEĆ do TYSIĘCY nowych osób, do których nie jesteś w stanie dotrzeć poza Internetem.

OSTRZEŻENIE:

I musisz też coś sobie uzmysłowić. Jeśli Ty nie zaistniejesz w Internecie, to te osoby i tak będą szukać jakiś możliwości dla siebie w GOOGLE i wtedy trafią do innych Liderów, którzy będą w Internecie istnieć, będą mieć swoje materiały edukacyjne, informacyjne i systemy pozyskiwania nowych Partnerów. W ten sposób kurczy Ci się rynek poza Internetem. Ponieważ Internet jest i będzie szybszy niż Twoje działania poza nim. W końcu będzie tak, że większość osób, do których dotrzesz w sposób tradycyjny, okaże się, że już będzie wiedzieć o MLM z Internetu właśnie i że już gdzieś będą wpisani i zaangażowani.

Wtedy problemem będzie nie to, że ludzie nie chcą się umawiać na spotkanie i słuchać o nowych możliwościach, ale to aby spośród osób, z którymi się spotkasz znaleźć tą garstkę, która jeszcze nic o MLM nie będzie wiedzieć i dopiero dowie się tego od Ciebie.

NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE!

Takie czasy nadejdą wg mnie w ciągu najbliższych lat. Wtedy Twoja struktura zacznie się kurczyć, ponieważ ludzie odejdą do innych struktur, w innych biznesach, do takich, w których Liderzy uczą jak działać ONLINE.

Jeśli Ty nie nauczysz swoich ludzi tego, to stanie się to dla nich w końcu mało atrakcyjne. Osobiście obserwując rynek MLM już odnoszę subiektywne wrażenie, że większość osób, które obecnie są wpisywane jako nowi Partnerzy w firmach MLM, są pozyskani waśnie poprzez metody ONLINE.

Pozyskiwanie tradycyjne staje się co raz bardziej marginalne. I wg mnie ta tendencja będzie się pogłębiać w kolejnych latach.

Tak po prostu działają NOWE TECHNOLOGIE. Tak telefon stacjonarny został wyparty przez telefon komórkowy. A przecież kiedyś w każdym domu był montowany telefon stacjonarny. A dziś kto taki ma?

I co teraz z tym zrobić?

Nawet jeśli jesteś świetnym Liderem krajowej sławy, przegrasz na przestrzeni czasu w zasięgach z osobą, która jest miernym liderem, ale zacznie działać systematycznie ONLINE.

Nie masz szans być w jednym czasie w 100 domach na raz i prowadzić prezentacje w dodatku w różnych zakątkach kraju i Świata. Ale Twoje filmy, ebooki, wpisy, audio, raporty itd… już mają taką możliwość. WYŚLIJ JE DO TYCH LUDZI, którzy już dzisiaj SAMI szukają możliwości zarobkowych w Google!

Jeśli to co napisałam ma dla Ciebie jakikolwiek sens i rozumiesz, że Internet ma Ci pomóc, a nie zastępować Cię i zaczynasz już zastanawiać się jak zbudować sobie taki AUTOMATYCZNY SYSTEM POZYSKIWANIA NOWYCH PARTNERÓW W INTERNECIE to najlepiej zrób to co robi dobry Lider, którym niewątpliwie jesteś skoro doczytałeś do końca, czyli przystąp do działania od razu i wypełnij formularz obok, skontaktuje się z Tobą i przemyślimy strategię pozyskiwania nowych Partnerów ONLINE dla Ciebie.

JOANNA SITARZ W KOLKUPozdrawiam Cię ciepło, Asia Sitarz

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz to wykonać samodzielnie, to na pewno należy mieć określoną wiedzę na ten temat i umiejętności choćby używania różnych programów, narzędzi niezbędnych do stworzenia takiego SYSTEMU.

Zatem jeśli nie posiadasz takiej wiedzy i umiejętności to jest to kwestia tego aby się tego nauczyć.

Wszystkiego można się nauczyć. To jest tylko kwestia czasu. Pytanie czy Ty chcesz się tego uczyć czy chcesz mieć zrobiony system bez uczenia się tego.

Jeśli Tobie zależy na tym, aby mieć taki SYSTEM POZYSKIWANIA NOWYCH PARTNERÓW do swojego BIZNESU, a nie na tym aby się uczyć jak się to robi no to zlecasz to np komuś takiemu jak ja. Komuś kto wie jak to robić i umie to robić.

A Ty zajmujesz się potem tylko obsługą tego gotowego SYSTEMU.

UWAGA: zlecenie wykonania takiego systemu wymaga od Ciebie także zaangażowania. Bez Ciebie nie jestem w stanie wykonać takiego SYSTEMU. Ty jesteś źródłem informacji dla mnie, abym mogła stworzyć taki SYSTEM dla Ciebie. Zatem bierzesz w tym czynny udział.

Twój udział może być:

 • minimalny (wtedy wszystko wykonuje ja a Ty tylko jesteś źródłem informacji dla mnie, spotykamy się abym mogła z Tobą porozmawiać i uzyskać potrzebne mi informacje do wykonania SYSTEMU POZYSKIWANIA PARTNERÓW),
 • maksymalny (wtedy wszystko wykonujesz TY a ja jestem w roli MENTORA, który Cię prowadzi przez ten proces, projektuje z Tobą ten SYSTEM, sprawdza co i jak wykonałeś

Zatem jeśli nie potrafisz czegoś robić to wtedy robię to ja.

Gdy stworze Ci ten system – a już nawet na etapie tworzenia – to oczywiście WDROŻĘ CIĘ w to.

Dostaniesz instrukcje jak obsługiwać taki system, jak się nim zajmować.

Być może będzie to wymagać od Ciebie nauczenia się nowych rzeczy. To jest tak samo jak z każdą nową rzeczą w Twoim życiu.

Na początku wydaje się skomplikowane jak np nauka jazdy samochodem, nowy mikser w domu, nowa pralka lub przypomnij sobie gdy pierwszy raz siadłeś do komputera, pierwszy raz zobaczyłeś Windows’a. Pierwszy raz miałeś wejść do Internetu. Ktoś musiał Ci pokazać co jak robić. Albo musiałeś przeczytać jakieś instrukcje 🙂 Lub metoda prób i błędów odgadywałeś co jest do czego. Ale dzisiaj… robisz te rzeczy bez zastanowienia. Kwestia wprawy. Wyrobienia sobie nawyków.

Gdy zaczniesz obsługiwać swój SYSTEM to za parę dni już będziesz dużo swobodniej się w tym poruszać. A za miesiąc, dwa, będzie to dla Ciebie coś tak naturalnego jak sprawdzenie emalia.

Ba…. jestem wręcz przekonana, że nie będziesz się mógł nadziwić jak mogłeś wcześniej w ogóle funkcjonować bez tego SYSTEMU.

 

 

Obsługa SYSTEMU to trzy główne obszary:

PIERWSZY: analizowanie działania Systemu – i to nie zajmuje zbyt wiele czasu np 1h dziennie. Polega to na gromadzeniu informacji na przykład o tym ile osób jest zaspanych na konkretne listy adresowe. Wtedy wychodzą wskaźniki czy SYSTEM działa dobrze czy źle, jeśli źle to gdzie dokładnie. Zatem gromadzenie danych to wpisanie do tabelki cyferek. Sprawdzenie tego to szybka czynność. Wyciągnięcie wniosków 10-15 min

DRUGI: poprawianie słabych elementów SYSTEMU – gdy gromadzisz już dane i wyjdzie, że jakiś element systemu działa słabo to należy go poprawić. I to już może zajmować więcej czasu. może będzie trzeba zrobić nowe nagrania wideo, albo nowe e-booki, albo nowe strony ofertowe, albo treści maili. Więc niektóre z tych czynności mogą być czasochłonne. Jeśli jednak chcesz podnosić efektywność swojego SYSTEMU to po prostu systematycznie poprawiasz sobie te elementy, które słabiej działają. SYSTEM zawsze DZIAŁA. Lepiej albo gorzej ale działa. Wiec jeśli działa słabo to działa tyle że słabo. Jeśli zlokalizujesz elementy, które osłabiają działanie tego systemu, to po prostu je poprawiasz aby system działał lepiej. Możesz więc ustalić sam ze sobą np, że przeznaczasz codziennie 2h czasu na poprawianie elementów systemu. To ile czasu na to przeznaczysz zależy od Ciebie.

TRZECI: ruch do SYSTEMU jest jego paliwem – powyżej napisałam, ze system działa zawsze, lepiej albo gorzej ale działa. I to jest prawda pod warunkiem, że wlewasz PALIWO do tego systemu, a paliwem jest RUCH. RUCH czyli nowe osoby, które wchodzą na Twoje strony lądowania. To tak jak z młynem. Jeśli postawisz młyn przy wyschniętej rzece, to ani nie drgnie jego koło. Nie oznacza to, ze młyn jest zepsuty. Nie ma po prostu wody, która mogłaby wprawić koło młyna w ruch. Tak samo z SYSTEMEM. Jeśli nie sprowadzisz osób, na swoje strony lądowania to SYSTEM nie będzie wcale działał. Zatem musisz zając się SPROWADZANIEM RUCHU na swoje strony lądowania. I ta czynność może być bardzo czasochłonna lub w ogóle. To zależy z jakich sposobów sprowadzania ruchu korzystasz. Jeśli zlecisz innej osobie/firmie zrobienie reklam no to reklama działa sama i sprowadza nowych zainteresowanych na Twoje strony lądowania. Nie musisz się tym zajmować więc wtedy wcale nie pochłania to Twojego czasu. Jeśli natomiast nie stać Cię ani na firmę, która takie reklamy Ci zrobi, ani na reklamę, no to musisz zająć się samodzielnie sprowadzaniem ruchu, a to już jest bardziej czasochłonne zajęcie. Jeśli przeznaczysz na to zajęcie minimum 1,5 h systematycznie codziennie to wystarczy, żeby SYSTEM DZIAŁAŁ.

Zatem podsumowując jak widzisz obsługa SYSTEMU może zajmować mniej niż 1h dziennie jeśli ogranicza się tylko do analizy. Natomiast może zajmować więcej jeśli trzeba zajmować się też innymi obszarami. I to od Ciebie zależy ile na te obszary czasu przeznaczysz.

Od tego też potem zależą efekty jakie uzyskasz z takiego SYSTEMU. Jeśli stale kontrolujesz swój SYSTEM i stale zajmujesz się poprawianiem słabych elementów no to stale podnosisz swoje efekty. 

Wypełnij poniższy formularz, jeśli masz jeszcze jakieś inne pytanie dotyczące tej usługi. Odpiszę Ci na nurtujące Cię wątpliwości 🙂

 

A może potrzebujesz wsparcia w którymś z poniższych obszarów?

Kliknij ZOBACZ WIĘCEJ, aby przeczytać szczegóły

budowa lejków sprzedażowych

Pozyskuj więcej klientów AUTOMATYCZNIE

Zobacz więcej ...

tworzenie kurSów online

Zarabiaj na swojej wiedzy

Zobacz więcej ...

ZOSTAŃ
FREELANCEREM

Zarabiaj na wykonywaniu usług ONLINE

Zobacz więcej ...