Pomagam innym zarabiać w Internecie

Witam Cię na mojej stronie, cieszę się, że chcesz mnie poznać. Zapewne zastanawiasz się, skąd się wzięłam 🙂 a w zasadzie moje kwalifikacje do tego co robię.

Otóż moje zamiłowanie do komputerów pojawiło się w wieku ok 12 lat. Kiedy to dostałam pierwszy komputer Commodore i przepisałam na klawiaturze niezrozumiały dla mnie wtedy kod programowania tzw. BASIC, a w efekcie tego na ekranie pojawiła się skacząca piłeczka.

To właśnie wtedy pierwszy raz poczułam, że tworzenie czegoś w komputerze przynosi mi radość i jest mim stanem FLOW. Poczułam, że to jest coś co chcę robić. 

Po Liceum poszłam do policealnej szkoły na INFORMATYKĘ, specjalność: programowanie. Jednak tam nie uczyli robić stron www.

W roku 2000 trafiłam na „Czas na eBiznes” Piotra Majewskiego. Jest to człowiek, który nazywany jest ojcem polskiego marketingu internetowego.

Czytając jego maile nic wtedy z tego nie rozumiałam, ale wiedziałam, że to jest kierunek w jakim chcę się rozwijać.

Sama zaczęłam się uczyć tworzyć strony HTML z książek, nie mając nawet komputera. Było to w roku 2001. W trzy lata później miałam już komputer i pozyskałam pierwszego klienta, któremu stworzyłam i prowadziłam stronę www w HTML.

Później dostałam pracę jako programista, nauczyłam się programować w języku PHP.

A w roku 2010 postanowiłam założyć swoją pierwszą firmę i zarabiać w Internecie. W tej chwili mam już swoją 3 firmę i jest to spółka z o. o..

Od 2014 roku nie pracuję już na etacie, zarabiam tylko ONLINE we własnej firmie w DOMU, tak jak tego zawsze chciałam.

Przez te lata wiele się nauczyłam i przetestowałam mnóstwo rozwiązań dla BIZNESU ONLINE. Mam doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne.

Pomagam innym zarabiać w Internecie. Sprawdzam ich strony, które zrobili, pomagam spojrzeć nowym wzrokiem na to, podpowiadam co mogą poprawić i jak, co zmienić i jak ulepszyć. A także uczę jak to wszystko robić, aby mogli samodzielnie tworzyć i prowadzić swoje strony, robić skuteczny marketing dla samych siebie, swojego biznesu, a także na zlecenia dla innych i na tym zarabiać tak jak ja. 

Komputer i Internet to moje pasje. Nazywam siebie Pasjonatką Internetowych Możliwości.

 

Prywatnie jestem fanką rozwoju osobowego. Moja życiowa droga nie należała do najprostszych. Moje dzieciństwo i dorastanie nie były łatwe. A w dorosłości popełniłam wiele błędów prywatnie i zawodowo.

Miałam sporo trudności do pokonania i wielokrotnie nie wiedziałam co robić i w jakim kierunku podążać w swoim życiu. Stale szukałam innych lepszych dróg, często po omacku, zdając się jedynie na intuicję.

Dawno temu zrozumiałam, że chcąc zmienić tamten stan rzeczy, musiałam zacząć się rozwijać, poznawać nowe możliwości, perspektywy. I przede wszystkim zacząć DZIAŁAĆ w inny nowy sposób. Tylko w taki sposób cokolwiek może zacząć się zmieniać życiu na lepsze.

Dlatego nadal stale się rozwijam i dokształcam w różnych obszarach swojego życia wznosząc się na co raz wyższy poziom.

Kluczową rolę w moim rozwoju i w biznesie odegrały: czytanie książek oraz uczestnictwo w szkole ASBIRO. Uważam, że Kurs Podstawowy na tej uczelni, powinien przejść każdy człowiek, niezależnie od tego czy chce i będzie prowadzić jakikolwiek biznes w swoim życiu czy nie.

Polecam też indywidualna pracę z Mentorem. Sama korzystam z takiego wsparcia. Od tych ludzi czerpię inspirację i poszerzam swój światopogląd. W ten sposób rozwijam się znacznie szybciej.

Książki, które mocno zmieniły moje myślenie to: Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie, Bogaty ojciec biedny ojciec, Potęga teraźniejszości, Potęga podświadomości, Fastline Milionera

Dziękuję Ci za zapoznanie się z moją historią. Trzymam kciuki za Twoje działania w Internecie i poza nim. Aby wszystko co robisz było dla Ciebie SKUTECZNE i przynosiło Ci radość realizacji.

Joanna Sitarz


Zajrzyj na